Victor
16129
page-template-default,page,page-id-16129,bridge-core-3.0.1,qodef-qi--no-touch,qi-addons-for-elementor-1.5,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-28.5,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-16407

Victor

Badminton Raketleri

Badminton Raketleri

Dünya sıralamasında ilk sıralarda bulunan birçok sporcu ile tam anlamıyla badminton ülkeleri olan Malezya, Kore ve Danimarka Milli Takımlarının Tercihi olan Victor Badminton Rakerleri, AR-GE çalışmaları neticesinde elde edilen sonuçlar doğrultusunda ileri teknoloji kullanılarak üretilmektedir.

BADMİNTON TOPLARI

BADMİNTON TOPLARI

Yüksek kalite kaz tüyü topları BWF’in önemli etkinliklerinde kullanılan Victor, naylon etek toplarıyla da oyuncuların beğenisini kazanmaktadır.

SQUASH RAKETLERİ

SQUASH RAKETLERİ

Squash dünyasının parlayan yıldızı Victor Squash Raketleri, oyuncuların vazgeçemediği ürünler arasındadır. Ülkemizde de başarılı squash oyuncuları tarafından tercih edilen raketleri her oyuncu için uygundur.

GRİPLER

GRİPLER

Oyuncuların farklı grip tercihlerine yönelik birçok grip çeşidini ürün gamında bulunduran Victor, ince gripler, soft gripler ve havlu griplerini beğeninize sunuyor.

AKKABILAR

AKKABILAR

Özellikle Badminton ve Squash oyuncuları tarafından beğenilerek kullanılan Victor Indoor Ayakkabılar, ARGE çalışmaları ile ileri teknoloji kullanılarak üretilmektedir.

RAKET ÇANTALARI

RAKET ÇANTALARI

Her tür raket sporuna uygun çantalar üreten Victor, şık tasarımları, kullanışlı tasarımları ile oyuncuların beğenisini kazanmıştır.