Raketci.com
16103
page-template-default,page,page-id-16103,bridge-core-3.0.1,qodef-qi--no-touch,qi-addons-for-elementor-1.5,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-28.5,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-16407

Raketci.com

Raketci.com, Türkiye’nin marka penetrasyonu en geniş raket sporları on-line malzeme satış, teknik destek ve referans sitesidir.

2012 Aralık ayında faaliyetlerine başlayan sitemiz; 5 yıl içerisinde raket spoarları severlerin haklı ilgisini kazanmıştır.

Tenis Kategorisi ürün gamında başta Babolat, Head ve Wilson olmak üzere Tecnifibre ve Yonex’i de bulundurmaktadır.

Badminton kategorisinde ise Türkiyenin tek profesyonel hizmetini sunan sitemiz dünyanın önde gelen markaları olan Victor ve Yonex badminton ürünlerini satışa sunmaktadır.

Belirli dönemlerde kampanyalarla müşterilerine ekonomik ürünler sunan site fiyat çalışmasını nihai tüketiciye en uygun ve kaliteli hizmeti sunacak şekilde gerçekleştirmektedir.

Ürün Gamında; tenis, badminton ve squash sporlarına yönelik her tür malzeme ile top atma makinaları bulunan sitemiz her geçen gün kendisini geliştirmek üzere çalışma yapmaktadır.

babolat_logo_sayfa