Hakkımızda
15338
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15338,bridge-core-3.0.1,qodef-qi--no-touch,qi-addons-for-elementor-1.5,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-28.5,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-16407,elementor-page elementor-page-15338

Hakkımızda

İRKA ÖZEL SPOR MALZEMELERİ SUNAR

1990 Yılında kurulan firmamız otelcilik, inşaat, ithalat ve ihracat faaliyetleri göstermiş ve 2012 yılında spor malzemeleri alanında ve özellikle raket sporları dikey pazarında ihtisaslaşmıştır.

2014 Yılından itibaren oyuncuların ihtiyaçlarına yönelik çalışmalar yapan firmamız önce Avrupada çok iyi bilinen Almanyada üretilen Signum Pro kordajlarının distribütörlüğünü almış ardından top atma makinaları, kordaj çekme makinaları ve kort ekipmanları üzerine Court-Mate markasını ülkemize kazandırmıştır.

2016 yılında Dünyanın önde gelen Badminton markalarından olan Victor ile Ashaway kordajlarının da distirbütörlüğünü alan firmamız sektöre en iyi hizmet vermek konusundaki iddiasını devam ettirmektedir.

2017 Yılında Dünya çapında tanınan futbol ve voleybol kulüplerinin tercihi olan Globus Top Atma Makinalarının distribütörlüğünü alan firmamız, Türkiye’de Top Atma Makinaları Sektröründe faaliyet gösteren tek firmadır.

DISTRIBÜTÖRLÜKLERİMİZ/ACENTELİKLERİMİZ

TECNIFIBRE Ünlü Fransız Tenis, Squash ve Padel Markası olan Tecnifibre birçok üst seviye oyuncunu tercihidir.

BIDI BADU Alman Tenis, Padel ve Lifestyle giyim markası Bidi Badu özle tasarım ve kaliteli malzemeleri ile ön plana çıkıyor.

VICTOR

Malezya, Kore, Danimarka gibi badminton kültürü gelişmiş ülkelerin milli takımlarının tercihi olan Victor, badminton ürünleri yanında squash ürünlerinde de iddialıdır.

ASHAWAY

Amerikanın önde gelen raket teli üreticisi olan ASHAWAY, özellikle badminton raket teli ve squash telinde oyucuların vazgeçilmezleri arasındadır.

SIGNUM PRO

Almanyada üretilen ve önde gelen kordaj markalarını geride bırakarak test birincisi seçilen tenis raketi kordajları bulunan Signum Pro, ülkemizde de geniş ve sadık kullanıcı kitlesine sahiptir.

GLOBUS

Özellikle futbol ve voleybol topu atma makinaları alanında gelişmiş makinalar sunan Globus, dünyanın önde gelen futbol ve voleybol kulüplerinin tercihidir.

VICFUN

Victor’un alt markası olan VICFUN, ekonomik badminton, tenis, floorball gibi ürünlerinin yanında speedbadminton ürünlerinde de iddialıdır.

Q

RAKET SPORLARINDA DOĞRU ADRES:RAKETCI.COM

Türkiye’de distribitörü bulunan dünya markalarının tamamının satışını gerçekleştirdiğimiz raketci.com on-line satış kanalımız Türkiye’nin en kapsamlı raket sporları satış kanalı ve referans sitesidir.

Tenis Kategorisi ürün gamında başta Babolat, Head ve Wilson olmak üzere Tecnifibre ve Yonex’i de bulundurmaktadır.

Badminton kateegorisinde Türkiyenin tek profesyonel hizmetini sunan sitemiz dünyanın önde gelen markaları olan Victor ve Yonex badminton ürünlerini satışa sunmaktadır.

COURT MATE

Başta tenis topu atma makinaları olmak üzere, badminton, masa tenisi, futbol, voleybol, basketbol topu atma makinaları, raket kordajı çekme makinaları, tenis ve badminton kort ekipmanları ile antrenman malzemelerinde ihtisaslaşmış olan markamız; Türkiyenin ilk topla oynanan sporlarda faaliyet gösteren yerli markasıdır. Uzun vadede dünyaya açılma hedefi olan marka ürünleri ülkemizde beğenilerek kullanılmaktadır.

Ülkemizde pazar lideri olan Court Mate tenis topu top atma makinalarının onlarca memnun kullanıcısı vardır.

Court Mate Kordaj makinaları ise Fransa merkezli spor zincir mağazacılığı firmasının, ülkemizdeki mağazalarının tercihi olmuştur.

Marka çatısı altında aynı zamanda her marka top atma makinasının bakım, onarımı da gerçekleştirilmektedir.

Court Mate tenis topu atma makinaları ülkemizde pazar lideri olup, onlarca memnun kullanıcısı bulunmaktadır.

Court Mate ve Globus top atma makinaları ülkemizde geniş bir kullanıcı kitlesine sahiptir.