Court Mate
16233
page-template-default,page,page-id-16233,bridge-core-3.0.1,qodef-qi--no-touch,qi-addons-for-elementor-1.5,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-28.5,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-16407

Court Mate

TENİS TOPU ATMA MAKİNALARI

TENİS TOPU ATMA MAKİNALARI

Her oyuncu seviyesine uygun özelliklere sahip Court Mate Top Atma Makinaları, kaliteli yapıları, dayanıklılıkları ve kullanım kolaylığıyla ön plana çıkmaktadır. Ülkemizde pazar lideri olan Court Mate Tenis Topu Atma Makinaları satış sonrası servis hizmetiyle de müşterilerinin beğenisini kazanmıştır.
Badminton Topu Atma Makinaları

Badminton Topu Atma Makinaları

Teknik ve Taktik antrenmanların vazgeçilmezi olan badminton topu atma makinaları ülkemizde Milli Takımımızdan Üniversitelere, Badminton Kulüplerinden Belediyelere, badminton çalışmalarında fark yaratmak isteyen herkesin vazgeçilmezidir.
FUTBOL TOPU ATMA MAKİNASI

FUTBOL TOPU ATMA MAKİNASI

Özellikle kaleci ve duran top taktik antrenmanları ile diğer her türlü taktik ve teknik antrenman için kullanılan futbol topu atma makinaları kulüplerin vazgeçilmezleri arasında…

Programlanabilme özelliği ve otomatik top besleme sistemi ile türünün tek örneği olan makina özellikle İngilterede altyapı kulüplerinde kullanılmaktadır.

BASKETBOL TOPU ATMA MAKİNALARI

BASKETBOL TOPU ATMA MAKİNALARI

Özellikle şut istatistiğini artırma çalışmalarında kullanılan basketbol topu atma makinamız, teknik özellikleriyle diğer örneklerinden ayrılmaktadır.

Voleybol Topu Atma Makinası

Voleybol Topu Atma Makinası

Milli Takımlar düzeyinde ve gerek alt yapı gerek A takım seviyesinde kullanılan Voleybol Topu Atma Makinaları, teknik ve taktik her türlü antrenman için uygundur.

Court Mate Voleybol Topu Atma Makinası otomatik top besleme sistemi ve elektrikli teleskopik yükselen atış kafasu ile alternatif ürünlerden ayrılmaktadır.

MASA TENİSİ ROBOTU

MASA TENİSİ ROBOTU

Otomatik top besleme sistemi ike top toplama sorununu ortadan kaldıran, üst segment makinalarda bulunan birçok özelliği bünyesinde barındıran masa tenisi robotu ekonomik fiyatıyla ilgi çekmektedir.
KORDAJ ÇEKME MAKİNALARI

KORDAJ ÇEKME MAKİNALARI

Üst seviye kordaj çekme makinalarında yer alan tüm teknolojileri uhdesinde barındıran Court Mate Kordaj Çekme Makinaları zincir spor mağazalarında kullanılmaktadır.
BADMİNTON KORTLARI

BADMİNTON KORTLARI

BWF onaylı badminton kortları, dilerseniz Velcro (cırtbant) dilerseniz bant yapıştırmalı portatif badminton kortu veya sabit badminton kortu.

Hepsi yalnızca badminton için üretilmiştir. Standart indoor zeminlerinden farklı olarak Badminton Sporunun ihtiyaçlarına yönelik olarak üretilmiştir.

KORT EKİPMANLARI

KORT EKİPMANLARI

Tenis ve Badminton Kortlarında kullanılmak üzere özel olarak üretilmiş olan;

Toprak Kort Düzeltme Fileri, Kort Suçekler, Toprak Kort Çizgileri, Badminton Filerleri, Tenis Fileri, Badminton ve Tenis Direkleri, Hakem Sandelyeleri. Kısaca kort için herşey…

TOP SEPETLERİ

TOP SEPETLERİ

Kullanışlı top sepetleriyle kulüp ve antrenörlerin vazgeçilmezi
EĞİTİM MALZEMELERİ

EĞİTİM MALZEMELERİ

Raket Sporlarına yönelik antrenman malzemeleri ile sporcuların hizmetindeyiz.
FİLELER

FİLELER

Tenis ve Badminton Kortlarında kullanılmak üzere özel olarak üretilmiş filelerimiz